Best Heart Flakes RED DREAM 300ml

Best Heart Flakes RED DREAM 300ml

Dárek zdarma

Dárek: Discus Gran Red 20g

Discus Gran Red 20g

Hodnocení produktu: 4.99/5 (78x)

Vaše hodnocení:

Best Heart Flakes RED 300ml .Vločky z hovězího srdce pro z výraznenie červeného pigmentu! Z použitého srdce byl odstraněn kolagen, který jak známo je velmi škodlivý pro terčovce.Naopak do tohoto produktu bylo přidáno množství vitamínů a minerálů.

168,30 Kč s DPH

140,30 Kč

187 Kč s DPH Sleva 18,70 Kč

Dostupnost: Skladem

Výrobce: DiscusFood u.g

Proč vločky?

Syrové hovězí srdce obsahuje kolageny, které terčovce nevědí strávit kvůli chybějícím enzymem.
Výsledkem je nestravitelná vrstva na stěně střev, která umožňuje silné šíření parazitov.U terčovcú, která jsou krmena delší dobu syrovým masem z teplokrevných živočichů se může vyvinout vysoký počet flagellates (bičíkovců). V dalším procesu se může vyvinout takzvaná derová nemoc.

Ak li chcete zabránit těmto problémům tak krmte diskuse jen Best Heart vločkami, kde byly všechny škodlivé látky odstraněny. Kromě toho se vločky obohacují všemi důležitými vitamíny, stopovými prvky a vlákninou.

sssss

Mrazené hovězí maso znečišťuje vodu v akváriu.Proč je zátěž z Best Heart vločkami výrazně nižší? Vločka je velmi stabilní nerozpadá se během krmení, a nekalí vodu.Best Heart vločky však obsahují pouze malé množství přírodních pojiv bez želatiny. To zásadně přispívá k nezatížený filtraci našeho akvária.Aké další výhody přinášejí Best Heart vločky oproti surovému srdci? Jejich výživová hodnota je značně vyšší každé balení Best Heart vloček odpovídá vícenásobnému množství zmrazeného hovězího srdce. Navíc nevyžadují mražení (chlazení) a není nutné čekat na rozmrazenie.Ak by vaše diskusi toto krmivo neakceptovali při prvních krmením, tak se nevzdávejte! Časem si na toto perfektní krmivo zvyknou a budou se po něm vrhať

DAJTE IM ŠANCI !!!

aaaaaa

Nový komentář

* (Povinné)

Přihlášení