Fluke Solve Praziquantel 10gr + Odmerka pro 2500L vody

Fluke Solve Praziquantel 10gr + Odmerka pro 2500L vody

Hodnocení produktu: 5/5 (9x)

Vaše hodnocení:

Fluke Solve Praziquantel 10gr + Odmerka pro 2500L vody 1 odmerka sa = 1 gram

563 Kč s DPH

469,20 Kč

Dostupnost: Skladem

Trvanlivosť/Expirácia do 03/2025
Fluke-Solve proti tasemnicím a žiabrohlístum
Okrasné ryby, jako je například discus, mohou mít množství parazitů a často zůstávají nepozorovana. To může být zvláště problém u ryb, které pocházejí z volné přírody.

Flukes patří do skupiny parazitů známých jako Monogean trematodes. Akvarijní ryby nejčastěji postihují druhy Dactylogyrus a Gyrodactylus.

Parazity, nazývané cestodes nebo tasemnice, jsou vnitřními parazity, které postihují širokou škálu druhů ryb včetně kaprů, jakož i akvarijních ryb, jako je Terčovec

Fluke-Solve nám pomůže tyto paraziti z ryb odstranit.

Stres může být také velkou hrozbou pro tyto ryby z důvodu změny jejich přirozeného prostředí a životního stylu, a tak každá léčba parazity musí být efektivní a bezpečná - častá léčba nejenže ryby dále oslabuje, ale může také představovat riziko rezistence. na některé druhy léčby.
Fluke-Solve ™ je speciálně navržen pro Terčovce a jiné akvarijní ryby. Obsahuje 50% čistý praziquantel v jedinečném složení nosičů.

Dodává se v praktickém sáčku 10 gramů na ošetření 2500 litrů (550 galonů)
Snadné použití - rychle se rozpouští bez varu nebo rozpouštědel
Efektivní - jedna dávka zabíjí dospělé motolice a larvy
Jednoduchý režim dvojitého dávkování se stará io zneškodnění vajíček žiabrohlístov.Je senzitivní vůči filtraci.

dávkování:

Přidejte potřebné množství fluke-Solve prášku do 0,5 L pet lahve a přidejte cca 3dcl vody z akvária, důkladně promíchejte! Tento roztok vylijte do akvária a láhev vypláhcnite v akváriu. Pokud je to nutné, k ošetření ryb lze použít karanténní nádrž.

Tento unikátní preparát působí celé 3 týdny, proto pokud uděláte výměnu vody tak se doporučuje doplnit adekvátní množství fluke solve aby se neztratil účinek.

1 gram na úpravu 250 litrů (55 galonů)
4 gramy na úpravu 1000 litrů (220 galonů)
10 gramů na ošetření 2500 litrů (550 galonů)
opakovaná dávka
Opakujte léčbu po třech týdnech u parazitů, které snášejí vejce.

"Tento veterinární léčivý přípravek se prodává v souladu s režimem výjimek pro malá zvířata.

Ornamental fish such as discus can harbour a variety of parasites, and often they remain undiscovered until they have been introduced into a new aquarium. This can be a particular problem with fish which have originated from the wild.

Stress can also be a major threat to these fish because of the complete change in their habitat and lifestyle, and so any parasite treatment must be efficient and safe – frequent treatments will not only stress these fish further, but can also pose a risk of the very parasites you are trying to treat developing resistance to some treatments.

Fluke-Solve™ is a specially designed fluke treatment for Discus and other aquarium fish. It contains 50% praziquantel in a unique presentation. Praziquantel will remain active for at least 3 weeks in tank water, and in order to maintain this therapeutic level to take care of hatching larvae from egg-laying parasites, not only do we recommend dosing once and then repeating this dose after an interval of 3 weeks, we also recommend you top up withe Fluke-Solve Aquarium after carrying out any water changes to make sure you keep the praziquantel at the therapeutic level throughout this treatment period to make sure you kill the emerging parasites and reduce the risks of these parasites becoming resistant to the product:- see the diagram below on how to measure small doses.

There is no need to turn off the UV during this treatment period and the product is safe for biological filters.

Comes in a handy 10 grams sachet to treat 2500 litres (550 gallons)
Easy to use – dissolves quickly without boiling or solvents
Effective – one dose kills adult flukes and larvae
Simple dosing regime – give the first dose at the recommended rate as on the label – leave an interval of 3 weeks -then give the same dose again between doses to break the parasite life-cycle. Top up following water changes.
Filter-safe and plant safe
Safe for shrimp and snails as well as coral
Measuring scoop for small tanks

Nový komentář

* (Povinné)

Přihlášení