AQUAGROWER POTASSIUM (DRASLÍK) MACRO

AKCE NOVINKA

Stabilizované, vysoce koncentrované hnojivo obsahující draslík pro rostlinná akvária.

aaaa

Hnojivo obsahuje draslík pro zajištění ideálního růstu všech rostlin v akváriu. Draslík je často opomíjenou a přitom pro růst rostlin naprosto zásadní makroživinou. Jeho přidávání je nutné téměř ihned po založení nádrže nezávisle na použitém substrátu. Dodávání draslíku podporuje rostliny v jejich růstu, zvyšuje dostupnost některých mikroprvků a může omezit výskyt zelených řas.

Nedostatek draslíku se projevuje nejdříve žlutými tečkami na starších listech, které se po čase promění na díry a listy nakonec opadají. Mezi další projevy patří pomalý nebo pozastavený růst.

Pro úplné hnojení doporučujeme používat tento produkt dle potřeby společně s hnojivy Micro Complex, Macro Nitrogen, Macro Phosphorus a Macro Magnesium.

Dávkování:

Dávkujte dle potřeby a stylu akvária.

Do silně osvětlené rostlinné nádrže s dodávaným CO2 bychom měli týdně přidat přibližně 10 – 20 mg/l draslíku, tzn. 20 – 40 ml týdně (3 – 6 ml denně) do 100 l akvarijní vody.

Do běžných rostlinných nádrží bez přidávání CO2 přidáváme 3 – 10 mg/l draslíku, tzn. 7 – 20 ml týdně (1 – 3 ml denně) do 100 l akvarijní vody.

Hnojivo doporučujeme dávkovat denně pro dosažení stabilních koncentrací živin v akváriu.

Nepřekračujte doporučená dávkování. Dávkování přizpůsobte stylu a požadavkům Vaší nádrže.

Koncentrace:

Dávka 4 ml hnojiva dodá do 100 l akvarijní vody 2 mg/l draslíku.

Upozornění:

Před použitím dobře protřepejte. Uchovávejte v temnu, při pokojové teplotě a mimo dosah dětí. Nekombinujte s dalšími produkty obsahujícími draslík. Při zasažení očí opatrně vypláchněte vodou. Je možná změna barvy v čase bez vlivu na kvalitu výrobku. Doporučujeme výměnu vody každý týden.

Hodnocení produktu: 5/5 (2x)

Vaše hodnocení:

Varianty produktů

  • Objem: 500 ml

  Dostupnost: Vyprodáno

  160,30 Kč s DPH

  133,60 Kč

  178,10 Kč s DPH Sleva 17,80 Kč

  • Objem: 1000ml

  Dostupnost: Vyprodáno

  286,30 Kč s DPH

  238,60 Kč

  318,10 Kč s DPH Sleva 31,80 Kč

Výrobce: AquaGrower

Nový komentář

* (Povinné)

Přihlášení