AQUAGROWER NITROGEN MACRO

AQUAGROWER NITROGEN MACRO

Hodnocení produktu: Zatím bez hodnocení. Buďte první!

Vaše hodnocení:

AKCE NOVINKA

Stabilizované, vysoce koncentrované hnojivo obsahující dusičnany a amonium a draslík pro rostlinná akvária.

Varianty produktů

  • 160,30 Kč s DPH

    133,60 Kč

    178,10 Kč s DPH Sleva 17,80 Kč

  • 286,30 Kč s DPH

    238,60 Kč

    318,10 Kč s DPH Sleva 31,80 Kč

160,30 Kč s DPH

133,60 Kč

178,10 Kč s DPH Sleva 17,80 Kč

Výrobce: AquaGrower

aaa

Hnojivo obsahuje dusík ve formě dusičnanů a amonných iontů pro zajištění ideálního růstu všech rostlin v akváriu. Některé rostliny preferují příjem amonia před příjmem dusičnanů. Obzvláště vhodné pro nádrže s malým množstvím ryb. Dodávání dusíku přímo ovlivňuje vitalitu rostlin, jejich rychlost růstu a může omezit růst zelených řas.

Nedostatek dusíku se projevuje žloutnutím a předčasným opadáním starších listů, které často nejdříve porůstají zelenými řasami. Mezi další projevy patří pomalý nebo pozastavený růst se zmenšenými novými listy. Všechny tyto příznaky bývají často doprovázeny nekrózami (díry nebo tmavé odumřelé skvrny na listech).

Pro úplné hnojení doporučujeme používat tento produkt dle potřeby společně s hnojivy Micro Complex, Macro Phosphorus, Macro Potassium a Macro Magnesium.

Dávkování:

Dávkujte dle potřeby a stylu akvária.

Do silně osvětlené rostlinné nádrže s dodávaným CO2 bychom měli týdně přidat přibližně 10 – 15 mg/l dusičnanů, tzn. 11 – 17 ml týdně (1,5 – 2,5 ml denně) do 100 l akvarijní vody.

Do běžných rostlinných nádrží bez přidávání CO2 přidáváme s ohledem na množství ryb 6 mg/l dusičnanů, tzn. 7 ml týdně (1 denně) do 100 l akvarijní vody.

Hnojivo doporučujeme dávkovat denně pro dosažení stabilních koncentrací živin v akváriu.

Nepřekračujte doporučená dávkování. Dávkování přizpůsobte stylu a požadavkům Vaší nádrže.

Koncentrace:

Dávka 4 ml hnojiva dodá do 100 l akvarijní vody 3,5 mg/l dusičnanů, 1 mg/l dusíku a 2,21 mg/l draslíku.

Upozornění:

Před použitím dobře protřepejte. Uchovávejte v temnu, při pokojové teplotě a mimo dosah dětí. Nekombinujte s dalšími produkty obsahujícími libovolnou formu dusíku. Při zasažení očí opatrně vypláchněte vodou. Je možná změna barvy v čase bez vlivu na kvalitu výrobku. Doporučujeme výměnu vody každý týden.

Nový komentář

* (Povinné)

Přihlášení