Protocaps-M 12 kapsúl pro 600L vody

Protocaps-M 12 kapsúl pro 600L vody

Hodnocení produktu: 4.88/5 (8x)

Vaše hodnocení:

Protocaps.M 12 kapsúl

180 Kč s DPH

150 Kč

Dostupnost: Skladem

Zoolek Protocaps-M je akvarijní preparát, který působí proti prvokům, bakteriím a plísním.

Kompozice obsahuje derivát metronidazolu působícího proti parazitům (tj z rodu Ichthyobodo, Hexamita, Spironucleus), působí také proti améby a bakteriím, zejména anaerobním, jeho výhodou je snadná penetrace do jednobuněčných protozoálních organismů s velmi omezeným průnikem do tkání vyšších organismů, omezuje nepříznivé vedlejší účinky na ryby. Další složky obsažené v přípravku působí jako pomocné látky proti bakteriím a plísním, čímž zabraňují sekundárním infekcím ryb oslabených a poškozených parazity.

Protocaps-M používané v případech infekcí bičíkovců, které ovlivňují i ​​vnitřní orgány, které jsou často doprovázeny bakteriálními infekcemi.

Doporučuje se proti tzv děrové nemoci která je způsobena parazity rodu Spironucleus, které útočí zejména na skalární a terčovce, projevují se jako kožní léze na hlavě naplněné hnisavou látkou. Může se použít i při nákaze, při níž jsou vystaveny africké cichlidy, způsobené enterické infekcí bičíkovců a sekundárních bakterií.

Používá se i na boj proti osióze způsobené parazity Ichthiobodo, což je hrozbou zejména pro mladistvé a mladé ryby.

Dávkování: 1 tobolka Protocaps-M na 50 l vody

Před použitím kapsle rozpusťte v 0.1L s horké vody (40-50 ° C), potom přidejte 0,5L vody z akvária na vyrovnání teploty a aplikujte.

silně Provzdušňujte

Po 3 dnech kúry vyměňte vodu 30 až 50% vody a po 5 dnech kúru opakujte.

Při používání přípravku nepoužívejte filtry s aktivním uhlím.

Náš tip pro léčbu bičíkovců u terčovcov.Idealne Ph vody při léčbě je 6 až6,5 Ph.Idealna teplota vody je 33 stupňů po dobu 7 až 14 dní.

Nový komentář

* (Povinné)

Přihlášení