Protosol 250ml pre 1250L vody

Protosol 250ml pre 1250L vody

Hodnocení produktu: 4.91/5 (23x)

Vaše hodnocení:

Protosol pre 1250L vody

307,20 Kč s DPH

256 Kč

Dostupnost: Skladem

Výrobce: ZOOLEK

Trvanlivosť/Expirácia do 04/2023

Zoolek Protosol je akvarijní preparát, které působí proti prvokům, bakteriím a plísním.

Kompozice obsahuje derivát metronidazolu působícího proti parazitům (tj z rodu Ichthyobodo, Hexamita, Spironucleus), působí také proti améby a bakteriím, zejména anaerobním, jeho výhodou je snadná penetrace do jednobuněčných protozoálních organismů s velmi omezeným průnikem do tkání vyšších organismů, omezuje nepříznivé vedlejší účinky na ryby. Další složky obsažené v přípravku působí jako pomocné látky proti bakteriím a plísním, čímž zabraňují sekundárním infekcím ryb oslabených a poškozených parazity.

Protosol používané v případech infekcí bičíkovců, které ovlivňují i ​​vnitřní orgány, které jsou často doprovázeny bakteriálními infekcemi.

Doporučuje se bojovat proti tzv dírové nemoci je způsobena parazity rodu Spironucleus, které útočí zejména na skaláry a terčovce, projevují se jako kožní léze na hlavě naplněné hnisavou látkou. Může se použít i při nákaze, při níž jsou vystaveny africké cichlidy, způsobené enterické infekcí bičíkovců a sekundárních bakterií.

Používá se i na boj proti osióze způsobené parazity Ichthiobodo, což je hrozbou zejména pro mladistvé a mladé ryby.

Dávkování přípravku: 10ml Protosol na 50 l

Při používání přípravku nepoužívejte filtry s aktivním uhlím. Po 7 dnech ošetření vyměňte vodu (asi 1/3)

Náš tip pro léčbu bičíkovců u terčovcov.Idealne Ph vody při léčbě je 6 až6,5 Ph.Idealna teplota vody je 33 stupňů po dobu 10 až 14 dní.

Nový komentář

* (Povinné)

Přihlášení